Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
bureau vintage incl. stoel - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap
Bureau, in hoogte verstelbaar, 160x120 cm - BVA Auctions - online veilingen
≥ Online Veiling: Bureau Met Bergkast — Bureaus — Marktplaats
bureau
compleet directie kantoor meubilair; bureau, vergadertafel met 6 stoelen en een dossierkast van kersenhout - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap